Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Nasza Firma oferuje Państwu bardzo szeroką gamę produktów z zakresu BHP, PPOŻ. W ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy i w domu. Bijemy na głowę konkurencję cenami oraz fachową i profesjonalną obsługą.

Oferujemy Państwu produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Zapewniamy dostawy towarów do klienta. Od początku istnienia naszą dewizą jest dbałość o dobro i zadowolenie Klienta. Posiadamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw działających w różnorodnych branżach: firmy budowlane, zakłady produkcyjne, serwisy usługowe.

Wieloletnia działalność firmy umożliwiła zdobycie dobrej i trwałej pozycji konkurencyjnej na rynkach krajowych i zagranicznych.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają niezbędne atesty, deklaracje i certyfikaty i oceny typu WE nadawane przez jednostki notyfikowane.

Oferta

W naszej ofercie znajda Państwo pełen asortyment odzieży roboczej i artykułów BHP, a w szczególności: odzież ochronna, trzewiki robocze, półbuty robocze, półbuty ochronne, rękawice robocze, rękawice ochronne,półmaski, szelki bezpieczeństwa, liny kotwiczące, gaśnice, kaski.


Rękawice robocze

Ubrania robocze

Ochrona nóg

Apteczki

Gaśnice

Ochrona głowy

Odzież medyczna

Odzież jednorazowa

Ochrona słuchu

Ochrona oczu

Ochrona dróg oddechowych

Torby i pasy narzędziowe

Szelki i pasy bezpieczeństwa

Higiena i czystość

Narzędzia

Znaki bezpieczeństwa i instrukcje bhp

Bezpieczeństwo ruchu / pachołki

Materiały opakowaniowe

Okucia budowlane

Chemia budowlana

Artykuły przemysłowe

Aktualności

Witryna stworzona na platformie